MATERIAŁY BUDOWLANE

Pn.-Pt. 7.00 -16.00

So. 8.00 -12.00

ul. Nowodworska 19

54-433 Wrocław

tel. 71 357 30 08

builder.wr@wp.pl

OFERTA

   W ofercie firmy Builder znajduje się szeroka gama materiałów budowlanych oraz nowoczesnych narzędzi, które doskonale nadają się nie tylko do zastosowań profesjonalnych, ale także do użytku amatorskiego. Materiały pochodzą od najlepszych, światowych producentów, i gwarantują zawsze najwyższą jakość. Praca z tego typu materiałami budowlanymi jest nie tylko łatwa i przyjemna, ale także efektywna. Wykorzystywanie oferowanych tutaj materiałów to także gwarancja wieloletniej wytrzymałości i pięknych efektów finalnych budowy czy remontu.

 

   Pośród asortymentu naszej hurtowni mogą Państwo znaleźć między innym takie elementy jak systemy dociepleń, nowoczesne i bardzo wydajne farby, zaprawy murarskie, kleje przeróżnego zastosowania, płyty i wiele więcej. Dostarczamy także wiele narzędzi potrzebnych na budowie lub w czasie wykonywania remontu. Do farb oraz zapraw posiadamy nowoczesne mieszalniki. Jesteśmy bardzo elastyczni i stale powiększamy, oraz odświeżamy, swój asortyment. Idziemy z duchem czasu oferując Państwu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie budownictwa. Produkty dostępne w hurtowni Builder pochodzą od najlepszych producentów na świecie, a wieloletnia współpraca z nimi pozwoliła nam osiągnąć bardzo korzystne warunki cenowe, z których korzystać mogą również Państwo.

 

   Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni. Jeśli masz pytania lub wątpliwości to przyjedź do naszej siedziby we Wrocławiu lub zadzwoń. Czekają na Państwa najlepsi fachowcy z branży budowlanej, którzy doradzą i pomogą wybrać odpowiednie materiały budowlane.

 

Olga Duszyńska

Przedstawiciel handlowy

 

71 357 30 08, 501 593 433

builder.wr@wp.pl

 

Iwona Paciorkowska

Obsługa klienta

 

71 357 30 08, 501 593 433

builder.wr@wp.pl