MATERIAŁY BUDOWLANE

Pn.-Pt. 7.00 -16.00

So. 8.00 -12.00

ul. Nowodworska 19

54-433 Wrocław

tel. 71 357 30 08

builder.wr@wp.pl

Profesjonalne narzędzia

   Do budowy, czy remontu, potrzebne są oczywiście specjalistyczne materiały budowlane, jednak nic z nimi nie zrobimy jeśli nie będziemy korzystać z profesjonalnych narzędzi i akcesoriów budowlanych. Hurtownia budowlana Builder oferuje więc Państwu bardzo szeroki wybór tego typu produktów w atrakcyjnej cenie. W asortymencie znajdują się między innymi takie rzeczy jak chociażby wytrzymałe wkręty, pędzle i inne akcesoria malarskie, narzędzia dla tynkarzy, wiertła, młotki i wiele więcej.

 

  Znajdujące się w naszej hurtowni narzędzia budowlane pochodzą tylko i wyłącznie od znanych producentów, którzy stawiają na jakość w czasie produkcji. Narzędzia te będą służyć przez długie lata i zapewnią efektywną oraz bardzo wygodną pracę. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami narzędzi budowlanych możemy dodatkowo zapewnić Państwu atrakcyjną cenę, która nie jest wynikiem obniżenia jakości produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w siedzibie hurtowni we Wrocławiu lub poprzez rozmowę telefoniczną z naszymi doświadczonymi konsultantami. Nasi pracownicy nie tylko przedstawią ofertę, ale służą także fachową pomocą w doborze odpowiednich narzędzi do Państwa potrzeb.

 

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi akcesoria malarskie firmy DYNAMIC, Blue Dolphin Tapes oraz innych producentów, packi, szpachelki oraz inne akcesoria niezbędne podczas remontu czy budowy. Poniżej prezentujemy przekrojowy asortyment dostępny w naszej hurtowni. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Pędzle

Wałki

Rączki / Kije

Kuwety / wkłady

Taśmy zabezpieczające / kurtyny

Folie

Szpachelki do silikonu

Szpachelki malarskie

Szpachelki japońskie

Skrobaki malarskie

Pace z filcem

Paca WENECKA

Poziomice

Szpadle / łopaty /szczotki

Rękawice / okulary ochronne

Mieszadła

Noże

Miary

Wiertła SDS

Kratki wentylacyjne

Śruby / wkręty / kotwy

 

Olga Duszyńska

Przedstawiciel handlowy

 

71 357 30 08, 501 593 433

builder.wr@wp.pl

 

Iwona Paciorkowska

Obsługa klienta

 

71 357 30 08, 501 593 433

builder.wr@wp.pl